KANCELARIA VIP
Profesjonalne doradztwo i pomoc w pozyskaniu funduszy zewnętrznych
Skontaktuj się z nami!
O nas
Kancelarię VIP sp.o.o. tworzy kadra z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu i rozliczaniu różnego rodzaju dotacji, w szczególności pochodzących z funduszy unijnych. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami i ich sukcesy daje nam dużą satysfakcję i sprawia, że do pracy podchodzimy z radością i zaangażowaniem. Opracowaliśmy ponad 150 aplikacji dotacyjnych. Rozliczyliśmy kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji. Jesteśmy autorami wielu dokumentów strategicznych, ekspertyz, badań popytu, sprawozdań z osiągnięcia wskaźników. Współpracujemy z biurami projektowymi, a także z audytorami energetycznymi, dzięki czemu nasza oferta jest profesjonalna i kompleksowa.

ZAPEWNIAMY:

● bezpłatne doradztwo na etapie planowania inwestycji,
● weryfikację, czy Państwa projekt kwalifikuje się do danego naboru wniosków,
● pomoc w ustaleniu optymalnego zakresu inwestycji,
● pomoc w weryfikacji posiadanych dokumentów przygotowawczych,
● opracowanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej,
● przygotowanie dokumentów niezbędnych przy podpisaniu umowy o dofinansowanie,
● rozliczenie finansowe dotacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

kadra
Nasz zespół pracowników i współpracowników zapewnia profesjonalne doradztwo oraz wysoki standard świadczonych usług. Korzystamy z kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego, a także kwalifikacji zdobytych na stanowiskach kierowniczych. Dzięki regularnemu uczestnictwu w konferencjach, szkoleniach i spotkaniach informacyjnych, stale aktualizujemy posiadaną wiedzę. Bogate doświadczenie naszych pracowników w rozliczaniu finansowym inwestycji wpływa na wysoką jakość doradztwa na etapie planowania kolejnych przedsięwzięć.

CEL
Celem naszej Kancelarii jest doradztwo oraz profesjonalna pomoc naszym klientom w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Specjalizujemy się opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnych do projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej oraz ich rozliczaniu.
Skontaktuj się z nami!
Większość naszych klientów
otrzymała dofinasowanie. Tworzymy także dokumenty strategiczne, ekspertyzy czy sprawozdania z osiągnięcia wskaźników. Współpracujemy z biurami projektowymi a także z audytorami energetycznymi. Chcemy aby nasza oferta była profesjonalna i kompleksowa.
Skontaktuj się z nami!
Design by KMProjekt.pl